Apartmán s výhledem na Stezku v oblacích

Reference

Ubytování v Apartmánu SUN na Dolní Moravě mohu jen doporučit. Apartmán byl čistý a vybavený vším potřebným. 

Skvělá domluva s majiteli. Apartmán se nachází v krásném prostředí přímo pod sjezdovkou a v okolí je spousta vyžití pro děti.

Peťa O.

Strávili jsme v apartmánu jarní prázdniny 2022. Krásný a čistý prostorný pokoj s vybavenou kuchyní, Wifi, hezkou koupelnou. Pro 4 osoby plně vyhovuje. Vlastní parkovací místo, úžasný výhled na Stezku v oblacích a vlastní kóje na lyže nebo kola.

Děkujeme za velmi příjemný pobyt. Vysoce hodnotím i komunikaci s majitelkou.

Ladislav K.

Krásné, čisté a moderní prostředí apartmánu. Byli jsme velmi spokojeni s letní dovolenou a určitě navštívíme  apartmán i v zimě.

Hana Ř.

Závěr léta jsem poprvé strávil na Dolní Moravě, v Apartmánu SUN. V malebném prostředí, kde se apartmán nachází je mnoho vyžití, ať už jde o turistiku, sport, nebo výlety s dětmi. Z apartmánu je vše na dosah. Samotné ubytování bylo skvělé. Nové, moderně zařízené a čisté. Oceňuji možnost parkování přímo před a vlastní sklep na kola a sportovní vybavení. Jednání s majiteli bylo bezproblémové, byli o ochotní a nápomocní. Určitě jsem nebyl na Dolní Moravě naposledy a jiné ubytování hledat nebudu.

Peter M.

Super ubytování v novém apartmánovém domě, krásné prostředí, luxusní výhled z apartmánu, parkovací místo, sjezdovka hned za domem a v neposlední řadě výborná domluva s paní majitelkou. Určitě zase někdy přijedeme.

Lenka D.

Doporučuji, krásný apartmán, skvělá komunikace, nádherné okolí. Umístění přímo pod vlekem.

Gabriela H.

Doporučujeme všem.. Krásný, nový a to okolí je pecka!

Marek F.

Reference

Za zanechání Vaší zpětné vazby budeme moc rádi.